Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" (::1) and accepting TCP/IP connections on port 5432? could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" (127.0.0.1) and accepting TCP/IP connections on port 5432? could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" (127.0.0.1) and accepting TCP/IP connections on port 5432? in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 24 Místa, akce, zábava pro děti - Info-Marienbad.Com
česká verzeDeutsche VersionEnglish version
Přihlásit seUživatel nepřihlášenRegistrace
HomeUbytováníLázeňstvíTuristikaZpět

Místa, akce, školy, zábava pro děti

Školy

Základní škola Jih

Místa pro děti, hřiště...

Hřiště:
nad Hotelem Monty si natrefíte na
jednoduché, ale efektivní hřiště
hřiště v parku u nemocnice
eurohřiště na Panských polích

Další prostory:
vedle fotbalového hřiště a běžecké dráhy na Viktorce je louka udržovaná jako fotbalový trávník a je  většinou dostupná pro veřejnost.

štěrkové hřiště v blízkosti 3. základní školy v Úšovicích, kde je i místní skate park.


Dům dětí a mládeže

Městský dům dětí a mládeže - Dráček, jehož zřizovatelem je město Mariánské Lázně, sídlí v ulici 17. listopadu 475, Mariánské Lázně - Úšovice. Pracuje jako příspěvková organizace s právní subjektivitou a je zařazen do sítě škol a školských zařízení.

Stránky DDM : www.ddmml.cz


Pro celou rodinu

Park Boheminium
Naučně poznávací okruh s dokonalými miniaturami (1:25) významných stavebních a technických památek České republiky.Mariánské Lázně jsou takřka celé obklopeny krásnými lesy uzpůsobenými k procházkám. Můžete  se s dětmi vydat pěšky, s kočárkem, na kole či jiném pojíždědle do přilehlých lesů nebo rozsáhlých parků. Pro strmější stezky si vyberte geologický park nebo výlet na rozhledny, pro klidnější procházky volte lesy za městským bazénem. Na celodenní výlet doporučujeme Prelátův pramen. Změříte síly i svou obratnost na lanech a překážkových drahách v indiánském stylu, pokocháte se hrou s miniaturou vodních mlýnů a nezapomenutelná je dřevěná lokomotiva. Zabaví se tu celá rodina,  je tu i velké ohniště a možnost se odtud  vydat například na Pirátův pramen.

Prelátův pramen

Aktuální informace

Warning: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 53 Warning: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 63

Video z poslední akce

Na okraji města Mariánské Lázně, v místech, kde park přechází do lesa , leží malebná louka , kterou protéká potůček plný žulových balvanů a dva rybníky dokreslují kouzlo tohoto místa. Již před mnoha lety byl objeven v tomto koutě pramen, který dostal jméno Prelátův a podle něj se jmenuje i tento jedinečný kousek přírody (převzato z ofic. stránek hřiště)
Domovská stránka hřiště : www.hravypramen.cz

Prostor přírodního parku slouží návštěvníkům ke konání různých akcí pro děti i dospělé a je využíván sportovci při trénování, školami při školní výuce, mateřskými školkami a školními družinami, rodinami s dětmi , seniory , cizinci a dalšími skupinami lidí i jednotlivci. O.s. „Hravý pramen“ pořádá každoročně v červnu v areálu přírodního parku a přilehlém okolí tradiční „Indiánský den“ pro děti.

Panoramatický pohled na dětské hřiště na Prelátě

Akce pro děti, co kde , kdy
Warning: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 53 Warning: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 63
Warning: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 53 Warning: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 63 Není žádná zadaná kulturní akce pro děti.


HomeDownloadKontaktInfo-Marienbad.Com © Copyright 2010