Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" (::1) and accepting TCP/IP connections on port 5432? could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" (127.0.0.1) and accepting TCP/IP connections on port 5432? could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" (127.0.0.1) and accepting TCP/IP connections on port 5432? in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 24 Rychlá nápověda - Info-Marienbad.Com
česká verzeDeutsche VersionEnglish version
Přihlásit seUživatel nepřihlášenRegistrace
HomeUbytováníLázeňstvíTuristikaZpět

Přehled

Ubytování :
Najdete zde seznam ubytovacích kapacit včetně mapy města s označením jednotlivých objektů, možnost předběžné rezervace ubytování (poptávky) a aktuální nabídky hotelů, penzionů, sanatorií... Pro rodiče, kteří hledají ubytování pro své studující ratolesti, je připraven seznam ubytování pro studenty. QUICK INFO Vám pomůže rychle vyhledat volné pokoje a lůžka ve městě a okolí.

Lázeňství :
Obecný přehled o lázeňství a možnostíech léčby v Mariánských Lázních. Pro podrobné informace o léčbě a procedurách je vždy vložen odkaz na webové stránky odborníků. Pro rychlou orientaci při hledání a ochutnávání nezčetných pramenů Vám poslouží seznam a mapka dostupných léčivých vod ve městě i okolí včetně parků a pavilónů, kde se prameny nachází. Jako zajímavost jsme pro Vás připravili názorný model některých pramenů, kde je vidět, jak jsou prameny jímány. Popis některých způsobů lečby v minulosti jistě pobaví a přispěje k lepší náladě. Pokud chcete spojit pobyt v lázních se zdokonalením své krásy - nabízíme přehled možností v našem městě.

Turistika :
Tipy na výlet do okolí, možnosti přepravy, vlastní články, fotografie, kam za jakého počasí, základní mapka města a okolí, do které můžete přidat svůj odkaz na výlet, to vše na Vás čeká v této kapitole. Pokud rádi brouzdáte krajinou a navštěvujete sakrální památky, hledáte hezký výhled do kraje, nebo místo na vykoupání, vstupte bez váhání.

Kudy a jak k nám :
Přijíždíte-lik nám poprvé, použijte odkaz "Kudy a jak k nám". Zde najdete cesty po zemi, železnicí i vzduchem. Linky na jízdní řády a mapky usnadňující orientaci. Pokud se potřebujete rychle zorientovat po příjezdu ve městě, použijte sekci "Kam po příjezdu". Zde získáte informace o možnostech parkování, rychlého občerstvení a uspokojení dalších potřeb cestou zničeného turisty.

Aktualní a vlastní akce :
Pořádáte vlastní sportovní nebo kulturní událost malého charakteru, která není součástí kulturního a společenského oficiálního programu ostatních stánků ve městě? Pak máte možnost v kapitole "Aktuální akce" Vaší trachtaci přidat do výpisu a dát tak na vědomí všem o které stojíte.

Obsah fotogalerie:
Pokud máte chuť ukázat ostatním své fotografické úlovky, využijte možnosti přidávat a podílet se na obsahu fotogalerie. Základní členění je připraveno a je pouze na Vás, čím se necháte inspirovat a o čem budou Vaše snímky vypovídat.

Vlastní články:
můžete se podílet na obsahu webu vlastní tvorbou a ukázat tak ostatním návštěvníkům své kvality v oblasti řekněme novinářské, psát můžete jak reportáže, resp. vlastní zážitky z lázeňského života, tak i své vlastní tipy na výlety po okolí Mariánských Lázní a podělit se o krásy zdejší krajiny, architektury a lesů s dalšími cestovateli a "lázeňáky".Warning: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 53 Warning: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 63

>>>

Warning: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 53 Warning: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/clients/client1/web10/web/includes/CDatabase.php on line 63


Kalendář akcí , Svátky ČR...


Program skladeb
Povídání o fontáně
Skladby mimo pořadí

Školy, Akce, Hřiště...


HomeDownloadKontaktInfo-Marienbad.Com © Copyright 2010